16 Kasım 2018

Hakkımızda

AYS GRUP ULTRASONİK KOVUCU SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak 2004 yılından bu yana canlıların doğal yaşam alanlarına saygılı olan firmamız yerleşim yerlerindeki populasyonlarin çevreye ve ekolojik düzene hiç bir zararı olmayan ses sistemleriyle uzaklaştırma ve korumayla profesyonel uygulamalar yapmaktadır.

Yurt dışında uzun zamandan beri kullanılan ve AR-GE‘si Türkiye’de tarafımızda yapılmakta olan zaralılarla mücadelede çözüm ortaklığı sunmaktayız.

Sistemler yılda birkez kalibrasyon yapılarak 3 yıl tarafımızdan garanti altına alınmaktadır, istenildiği taktirde ilave hizmet bedeli karşılığı 10 yıla kadar uzatılabilmektedir.

Firmamız projeleri hazırlanıp çıkarıldıktan sonra uygulanması ve ultrasonik sistemlerin hedef alınan zaralı  genel popülasyonlara göre birinci adımda keşif, ikinci adımda proje odaklı cihaz tespidi ve kurulumu, üçüncü adımda kalibrasyon ve kontrolü, dördüncü adımda takip ve raporlamasını yapan Türkiye’de ilk ve tek  olma özelliğine sahip firmayız.

Eğitimini aldığımız ultrasonik uygulamaların incelemelerinde tamamiyle doğal bir şekilde zararlı canlıların hedef ortamdan istenilen düzeyde uzaklaştırılması pestisit ve hiç bir malzeme kullanımına gerek kalmadan steril hale getirilemeyi hedeflemektedir.

Kurulum yapılacak alanlardaki sistemler uzman personel tarafımızdan m2 ve ekolojik düzen gözetilerek yere göre özel üretim yapılmakta ve kontrolleri yapıldıktan sonra 1 ile 4 hafta arasında sonuça ulaşılmaktadır.

Sistem yapılacak olan yerin m2 ve ekolojik düzen gözetilerek özel üretim yapılan ve kontrol edilen ölçüm ve testlerle en kısa sürede sonuç alınan  yüzde/yüz garantimiz altında olan kalibrasyonların her yıl düzenli yapıldığı takdirde kurulumu yapılan sistemin üç yıllık garanti şartlarında olduğu ve on yıla kadar da istendiği takdirde uzatılması mümkün olan ekonomik güvenli teknolojinin  Türkiye’de ki adı www.ultrasonikkovucu.com dur.

Misyon & Vizyon

Her zaman pest kontrolde kaliteyi, teknolijiyle harmanlıyıp en ekonomik en hızlı uygulamalarla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Teknolojik gelişmeleri dünya ile beraber bu teknolojinin çok gerisinde kalmadan hizmetinize sunup müşteri memnuniyeti temel ilkesiyle zaralılara karşı çözüm ortaklığımız 7/24 hizmet vermekteyiz.

WhatsApp chat