Ultrasonik uygulama ve projelendirilmesi nasıl yapılır?

Cihazlar metrekare bazlı üretildikleri için her cihazın metrekare ve menzil etkisi farklıdır ortamın  keşfi ve analizleri yapılarak ortam giriş ve çıkış noktalarında bağlantılar, borular, rogar çıkışları delik, çatlak,  sızıntı yapabilecek noktalar tespit edilir  ve probleme yönelik  çözüm çalışması yapılır.

Bu tip cihazların piyasa da ağırlıklı olarak asya menşeeli ve garanti kapsamı sınırlı olan ve sadece satışını yaptığı durumda faaliyet gösteren firmalardır.

Bizim farklılığımız türkiye üretim olması ar-ge ve teknik desteğin dışarıdan alınmasına karşın üretim ve gelişimini tamamen burda yapmaktayız ürünlerin satışı değil sistem kurulumu takibi raporlaması periyodik olarak kalibrasyon yapılması cihazların her türlü göreceği zarar veya hasar ve arıza  durumunda  üç yıl garanti kapsamında direk değişim  yapılarak  müşteri  memenuniyetine odaklı bir  hizmet anlayışıyla sektörde ilk ve tekiz .

Hizmetin sağlanacağı noktanın gerekli teknik çalışmaları ve keşfi yapıldıktan sonra uzman personel kontrolünde  kurulum ve ayarlamalar yapılmaktadır.

WhatsApp chat